Transport i montaż

Specjalistyczny transport

Przy transporcie łączonym dostawa zbiornika możliwa jest od 1-3 dni od momentu zamówienia, natomiast przy transporcie indywidualnym już nawet tego samego dnia co zamówienie zbiornika.

Gwarantujemy jedną z najniższych cen w kraju!

Posiadamy nowoczesną flotę samochodów ciężarowych z HDS.

Wraz z kierowcą zawsze pojawiają się montażyści, którzy szybko, fachowo osadzą szambo w Państwa gospodarstwie jednocześnie wręczając wszystkie niezbędne dokumenty zbiorników.

Montaż zbiorników

Zapewniamy darmowy montaż szamba betonowego przez naszych montażystów. Pozwala to również na otrzymanie pięcioletniej gwarancji na zbiorniki betonowe produkowane przez naszą firmę.

Do bezawaryjnego montażu niezbędny prawidłowo wykonany wykop pod szamba betonowe !!! Prosimy o zapoznanie się z ofertą zbiorników gdzie znajdą Państwo wymiary dotyczące wykopu pod dany zbiornik.

Prosimy pamiętać iż na terenie posesji musi być zapewniona wolna droga dojazdowa do miejsca gdzie będzie montowany zbiornik.

Kilka słów o Drabud

Nasza firma została założona w 2000 roku jako lokalna firma produkująca zbiornik betonowe wtedy używane głównie na szamba betonowe.

Koncentrując się na koncepcjach długofalowego i zrównoważonego rozwoju, dziś jesteśmy ekspertem i liderem w produkcji zbiorników betonowych, których głównym odbiorcą są klienci z terenu Ue.

DRABUD w oparciu o swoją misję oraz założenia długofalowej strategii rozwojowej, dąży do zapewnienia jakości oraz konkurencyjności oferowanych wyrobów na poziomie gwarantującym zaspokojenie potrzeb i oczekiwań swoich klientów.

Nowoczesna linia produkcyjna

Najnowocześniejsza linia produkcyjna, kontrola jakości betonu.

Kontrola jakości

Każdy zbiornik przed dostawą do klienta przechodzi próbę szczelności.

5 lat gwarancji na zbiornik

Jesteśmy pewni jakości naszych wyrobów udzielamy aż 5 lat gwarancji.

tani transport montaż gratis

Zapewniamy tani transport łączony staramy się aby dostawa trwała 1- dni roboczych.

Nie wiesz jaki zbiornik wybrać?